درباره ما

شرکت محبان در سال۱۳۸۵ تاسیس گردید. این کارخانه کار خود را با دستگاههای ۶شاتل، استالینگر و هنگلی آغاز نموده است. در حال حاضر کارخانه محبان دارای ۳ دستگاه اکسترودر با توان تولید ۶۰۰ کیلو نخ در ساعت برای هر دستگاه و جمعا ۱۸۰۰ کیلو نخ در ساعت می باشد.
محصولات و خدمات شرکت محبان عبارتند از: تولید انواع کیسه و گونی برای مصارف صنایع غذایی، ساختمانی، کشاورزی، خوراک دام و … و نیز چاپ و برش انواع رولهای گونی و پلاستیک از عرض ۲۵ تا ۴۰۰ سانتی متر به صورت ساده، لامینه، CPP، BOPP، متالایزد، ای دی استار و … بدون محدودیت رنگ و طرح.
توانایی تولید نخ های متفاوت با مقاومت های متفاوت یکی از نقاط قوت شرکت محبان است.
از دیگر محصولات محبان می توان به تولید رول های ساختمانی با عرض های ۲٫۲۰ ، ۳ و ۴ متری به صورت رول جمبو، ساده و تک لا در رنگ های متنوع بصورت تک رنگ و راه راه اشاره کرد.
با راه اندازی خط جدید، این شرکت آمادگی چاپ بر روی رول های ساختمانی در جهت تبلیغات یا زیباسازی شهر در طول دوره ساخت و ساز را نیز ایجاد نموده است.
شرکت محبان مفتخر است که اولین کارخانه تولیدی کیسه دریافت کننده پروانه بهداشت بوده و گواهینامه های ISO18001 و ISO14001 را دارا می باشد.


این شرکت آمادگی کامل خود را جهت همکاری با شرکت های داخلی و خارجی اعلام نموده و همکاران ما همواره با کمال میل آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما دوستان ارجمند خواهند بود.